Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD

Kód: 61024
Najpredávanejšie Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 275,94 € –37 %
Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD
275,94 € –37 % 174 € 145 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD je mikroskop disponujúci možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x až do 500x. Prednosťou tohto USB mikroskopu je jeho vybavenie LCD displejom s uhlopriečkou 3,5 " a digitálnym fotoaparátom s kamerou a rozlíšením 5 Mpix. Profesionálny digitálny mikroskop tak umožňuje pozorovanie mikroskopických preparátov v reálnom čase na monitore počítača a zároveň vytváranie fotografií alebo videozáznamov pozorovaných objektov. Zhotovené snímky a videozáznamy z pozorovaní sa ukladajú na kartu typu Micro SD.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD
Digitálny USB mikroskop s LCD displejom. Zväčšenie: 20-500x. Fotoaparát: 5,0 Mpx.


Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD je mikroskop disponujúci možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x až do 500x. Prednosťou tohto USB mikroskopu je jeho vybavenie LCD displejom s uhlopriečkou 3,5 " a digitálnym fotoaparátom s kamerou a rozlíšením 5 Mpix. Profesionálny digitálny mikroskop tak umožňuje pozorovanie mikroskopických preparátov v reálnom čase na monitore počítača a zároveň vytváranie fotografií alebo videozáznamov pozorovaných objektov. Zhotovené snímky a videozáznamy z pozorovaní sa ukladajú na kartu typu Micro SD.


Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD

Zloženie mikroskopu Levenhuk tvorí optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla, digitálny zoom 4x. Osvetľovací systém tvorí 8 zabudovaných LED žiaroviek s reguláciou jasu, ktoré vám umožňujú nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb. Zdrojom napájania sú dobíjacie batérie Li-ion v prípade, že digitálny mikroskop nie je pripojený k počítaču. Výsledné snímky pozorovania je taktiež možné prenášať na ľubovoľnú externú obrazovku prostredníctvom kábla USB a AV, ktoré sú súčasťou sady. Po pripojení k stolnému počítaču či notebooku sa mikroskop napája cez port USB. Telo je ochránené gumovým plášťom z dôvodu bezpečného a pohodlného úchopu a ochrany pred mechanickým nárazom.
Vlastnosti:
- Kvalitný farebný LCD displej, garantujúci ostrý a krištáľovo jasný obraz
- Podporuje karty typu Micro SD s kapacitou až 32 GB
- Digitálny fotoaparát s kamerou s rozlíšením 5 Mpix
- Pripojenie k PC pomocou rozhrania USB 2.0
- Výstup AV pre pripojenie k televízoru alebo projektoru
- Umožňuje pozorovanie mikroskopických preparátov v reálnom čase na monitore počítača a vytváranie fotografií aj videozáznamov pozorovaných objektov
- LED osvetlenie s reguláciou jasu
- Automatické nastavenie expozície a vyváženie bielej
- Digitálny zoom 4x
- Li-ion nabíjateľná batéria
- Špeciálny softvér na úpravu fotografií umožňuje meranie lineárnych rozmerov, plôch, uhlov a polomerov
- Podporované platformy: Windows a Mac OS
- Vysoká kvalita USB mikroskopu
- Cenovo lacný mikroskop

Obsah sady:
- Mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD
- Adaptér
- Li-ion nabíjateľná batéria
- Kábel USB
- Kábel AV
- Čistiaca utierka
- Hmotnostné triedy
- Softvér na spracovanie obrazu
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.4 kg
Farba: Čierna
Formát videozáznamov: * .avi
Jazyková lokalizácia softvéru: Angličtina, nemčina, ruština, francúzština, španielčina, taliančina, holandčina, poľština, portugalčina, kórejčina, čínština, ja
? Materiál optiky: sklo
Materiál tela: čierne, gumené opláštenie
Napájanie: 220 V / 5 V, 50 Hz čiže-ion dobíjacie batérie 3,7 V / 1050 mAh: prevádzková doba - 2 hodiny, doba nabíjania - 2 hodiny
Obrazový formát: * .jpeg, 12 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx, 3 Mpx, 1,3 Mpx, VGA
? Osvetlenie: LED
? Softvér: ovládač USB 2.0, softvér pre spracovávanie obrazu a videá s funkciou merania
Videozáznam: áno
? Zaostrenie mikroskopu: ručné
Zásuvka: USB 2.0
? Zväčšenie mikroskopu: 50 a viac
Počet megapixelov: 5 (pomocou interpolácie až 12)
Rýchlosť: 30 snímok za sekundu
Systémové požiadavky: Windows 7/8/10, Mac 10.6-10.15; minimálne P4 1,8 GHz, 512 Mb RAM, 64 Mb grafická karta; USB port 2.0; CD-ROM mechanika
Hmotnosť: 1,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×