Bresser Junior set k mikroskopu

Kód: 75755
41,94 € –18 %
Bresser Junior set k mikroskopu
41,94 € –18 % 34,60 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Skvelá štartovacia súprava vám umožní objavovať svet mikroorganizmov! Viac ako 40 častí vám umožní rýchlo začať objavovať a spoznávať svet mikrokozmu. Experimentujte so svetelným mikroskopom a jednoduchým držiakom so 100-násobným zväčšením. Pomocou tejto sady môžete ľahko vytvoriť rôzne preparáty, napríklad sklenenú alebo pivovú fľašu alebo kvety s trochou vody.Detailné informácie

Podrobný popis

Bresser Junior sada k mikroskopu


Súprava k mikroskopom Bresser Junior je skvelá štartovacia súprava, ktorá vaše dieťa uvedie do sveta mikroskopov. Súprava obsahuje viac ako 40 dielov, ktoré umožňujú rýchlo začať s pozorovaním a spoznávaním mikrokozmu. Súčasťou je viac ako 20 inteligentných sklíčok a 12 vzácnych kameňov s QR kódom; naskenujte tento QR kód pomocou smartfónu a získajte množstvo informácií o produkte! Dodáva sa aj s prípravnou súpravou, aby ste si mohli vytvoriť vlastné preparáty a pozorovať ich pomocou mikroskopu. Začnite svoje ďalšie dobrodružstvo!


Bresser Junior sada k mikroskopuVlastnosti:     

- Rozsiahle príslušenstvo pre začiatok v mikroskopii     

- Inteligentné diapozitívy a vzorkovanie skál s QR kódom     

- Viac ako 40 dielov, takže môžete začať hneď     

- Sada príslušenstva, pitevné náčinie, návod na obsluhu, balenie vhodné pre deti     

- Naskenujte QR kód a zistite viac o stálych produktoch, prejdite do databázy vzoriek, objavte farebné a trblietavé vzorky skál 


Súprava obsahuje:     

- 20 dlhodobých prípravkov s QR kódom     

- 12 kamienkov s QR kódom     

- 7 liekoviek so vzorkami     

- 2 prázdne fľaštičky     

- Krabička na diapozitívy     

- 6 prázdnych snímok     

- 1 lupa     

- 1 pitevná ihla     

- 1 pinzeta     

- 1 skalpel     

- 1 Petriho miska     

- Krycie poháre a lepiace štítky na označovanie     

- 1 trvalý prípravok „Motýlie krídla“    

-  Návod na použitie 


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Experimentálne sady a preparáty
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.49 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×