Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Bresser National Geographic 70/350 GOTO

Kód: 60030
575,94 € –31 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Bresser National Geographic 70/350 GOTO
575,94 € –31 % 395 € 329,17 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Astro teleskop National Geographic 70/350 GOTO je ideálny na výlety do prírody, turistiku a cestovanie. Hvezdársky teleskop je namontovaný na vidlicovej montáži s jedným ramenom a elektrickým pohonom v oboch osiach. Databáza astronomického teleskopu obsahuje približne 272 000 objektov a takouto pôsobivou databázou sa zďaleka nemôže pochváliť každý teleskop so samonavádzacím systémom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskop Bresser National Geographic 70/350 GOTO

Achromatický refraktor so samonavádzacím systémom. Apertúra: 70 mm. Ohnisková vzdialenosť: 350 mm.


Astro teleskop National Geographic 70/350 GOTO je ideálny na výlety do prírody, turistiku a cestovanie. Hvezdársky teleskop je namontovaný na vidlicovej montáži s jedným ramenom a elektrickým pohonom v oboch osiach. Databáza astronomického teleskopu obsahuje približne 272 000 objektov a takouto pôsobivou databázou sa zďaleka nemôže pochváliť každý teleskop so samonavádzacím systémom. Pozorovať môžete krátery na Mesiaci alebo oblaky v atmosfére Jupitera, prstence Saturnu a mnoho iného. Bresser National Geographic 70/350 GoTo je šošovkový ďalekohľad (refraktor) so širokouhlým achromatickým objektívom s priemerom 70 mm, ohniskovou vzdialenosťou 350 mm a systémom samočinného navádzania. Rozsah zväčšenia v základnej úrovni je od 17,5x do 35x.
Hvezdársky teleskop Bresser National Geographic 70/350 GOTO

Začať pozorovanie je veľmi jednoduché, prístroj nainštalujete na statív alebo akýkoľvek rovný povrch (napríklad na stôl) a môžete začať svoje pozorovanie. Bresser National Geographic 70/350 GoTo  rieši problém navádzania, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre začínajúcich pozorovateľov. Funkcia samonavádzania  výrazne skracuje dobu nastavovania v prospech doby strávenej pozorovaním.


Hvezdársky teleskop Bresser National Geographic 70/350 GOTOObsah súpravy:

  • - Teleskop Bresser National Geographic 70/350 GoTo     
  • - Okuláre: 10 mm, 20 mm     
  • - Kompas     
  • - Lunárny filter     
  • - Otočná hviezdna mapa     
  • - Montáž so samonavádzacím systémom     
  • - Diaľkový ovládač samonavádzacieho systému so sadou prepojovacích káblov     
  • - Virtuálne planetárium     
  • - Hliníkový statív s odkladacou plochou na príslušenstvo     
  • - Návod na použitie a záručný list

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základné pojmy pre teleskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Go-To teleskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.85 kg
? Hlavné využitie: Planéty
? Ohnisková vzdialenosť: 200-400 mm
? Optický systém: Refraktor
? Priemer objektívu (apertúra): Do 100mm, 70mm
Priemer tubusu okulára: 1,25 "
? Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
? Typ užívateľa: začiatočníci
Výška statívu: Nastaviteľný, 500–1150mm
? Zväčšenie teleskopu: 0-100x
Zväčšenie teleskopu: 17.5—35 x
Bresser: Teleskopy National Geographic
Optická schéma: Achromatický
Ohnisková vzdialenosť: 350mm
Pomer apertúry: f/5
Okuláre: 10 mm, 20 mm
Statív: Hliník
Riadenie teleskopu: Automatické navádzanie
Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
Automatické sledovanie objektov: Áno
Ručný ovládač: Áno
Objekty v databáze: 272 000 objektov
Hmotnosť: 10kg
Farba: Čierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×