Detský mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený

Kód: 70122
Najpredávanejšie
Značka: Bresser
62,34 € –33 % 41,50 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Optický mikroskop Bresser Junior 40x-640x je skvelou voľbou prvého mikroskopu pre vaše dieťa. Je to ľahko použiteľný optický mikroskop so štýlovým dizajnom a žiarivou farbou, ktorý vaše dieťa zabaví na dlhší čas. Súčasťou je aj experimentálna sada, ktorá obsahuje hotové mikroskopické preparáty zvierat či rastlín pripravené na okamžité použitie, ale aj nástroje na výrobu vlastných mikroskopických vzoriek. Vďaka tomu sa vaše dieťa naučí samostatne pripravovať a vykonávať zaujímavé biologické pokusy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Krásny detský mikroskop. Súčasťou je aj experimentálna súprava. Zväčšenie: 40x - 640x.


Optický mikroskop Bresser Junior 40x-640x je skvelou voľbou prvého mikroskopu pre vaše dieťa. Je to ľahko použiteľný optický mikroskop so štýlovým dizajnom a žiarivou farbou, ktorý vaše dieťa zabaví na dlhší čas. Súčasťou je aj experimentálna sada, ktorá obsahuje hotové mikroskopické preparáty zvierat či rastlín pripravené na okamžité použitie, ale aj nástroje na výrobu vlastných mikroskopických vzoriek. Vďaka tomu sa vaše dieťa naučí samostatne pripravovať a vykonávať zaujímavé biologické pokusy.

Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Zloženie mikroskopu pre deti tvorí monokulárna hlavica, optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla, dvojpolohový okulár WF10x - WF16x a objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia ako 4x, 10x a 40x. Objektívy sú umiestnené v revolverovom nosiči, ktorého pootočením docielite zmenu nastavenia zväčšenia. Detský mikroskop disponuje zaostrovacím mechanizmom v podobe hrubého zaostrovania. Rozsah zväčšenia je v rozmedzí od 40x do 640x

Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený

Osvetľovací systém je tvorený LED osvetlením s reguláciou jasu, takže si môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb a napájaný je prostredníctvom batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Stavba mikroskopu je dotvorená pracovným stolíkom so svorkami, pre pevné uchopenie a pohyb s mikroskopickými preparátmi. Mikroskop pre deti má telo vyrobené z kvalitného a odolného plastu, vďaka čomu je ochránený pred menšími mechanickými nárazmi.
Obsah balenia - Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Obsah balenia - Mikroskop Bresser Junior 40x-640x, červený
Vlastnosti:
- Bezpečný detský mikroskop bez malých častí
- Zväčšenie až 640x
- Spoľahlivý mechanizmus
- LED osvetlenie
- Regulácia intenzity osvetlenia
- Napájanie batériami
- Dvojpolohový okulár (WF10x a WF16x)
- Odolné a ľahké telo vyrobené z kvalitného plastu
- V balení sa nachádza experimentálna súprava
- Lacný mikroskop pre deti


Obsah sady:
- Mikroskop
- Hotové preparáty (3 ks)
- Prázdne podložné sklíčka (8 ks)
- Krycie sklíčka (8 ks)
- Etikety na preparáty (8 ks)
- Fľaštička s kvasnicami
- Nádobka s artémiami
- Liaheň pre artémie (čiže žábronožky)
- Prázdne fľaštičky (3 ks)
- Mikrotom
- Pinzeta
- Pipeta
- Odmerná nádobka
- Batérie AA (3 ks)
- Návod na použitie a záručný list

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Mikroskopy pre deti
Záruka: 120
Hmotnosť: 0.86 kg
? Clona: kotúčová
Experimentálna sada v balení: áno
? Hlavica: monokulárna
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Napájanie: 3x AA batérie
? Napájanie mikroskopu: Batérie
Regulácia jasu: áno
Typ: biologické, optické
? Typ svetelného zdroja: LED
Určenie: detský mikroskop
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 40-640 x
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík so svorkami: Áno
Materiál tela: Plastik
Hmotnosť: 0,556 kg
Hmotnosť s balením: 0,86 kg
Rozmery: 160x100x220 mm
Farba: Červená
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×