your-image-description

Detský mikroskop Bresser National Geographic 40-640x s adaptérom na chytrý telefón

Kód: 69364
Najpredávanejšie
Značka: Bresser
71,94 € –23 % 55,16 € 45,97 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Možnosti doručenia
Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x je určený najmä pre deti. Pomocou neho budú môcť mladí výskumníci pozorovať mikroskopické preparáty zvierat či skúmať štruktúry rastlín alebo minerálov. Tento skvelý detský mikroskop disponuje možnosťou zväčšenia v rozmedzí od 40x do 640x.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x s adaptérom na chytrý telefón
Detský mikroskop s príslušenstvom. Na pozorovanie v prechádzajúcom svetle. Zväčšenie: 40 - 640x.


Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x je určený najmä pre deti. Pomocou neho budú môcť mladí výskumníci pozorovať mikroskopické preparáty zvierat či skúmať štruktúry rastlín alebo minerálov. Tento skvelý detský mikroskop disponuje možnosťou zväčšenia v rozmedzí od 40x do 640x.

Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x s adaptérom na chytrý telefón
Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x s adaptérom na chytrý telefón

Zloženie mikroskopu tvorí optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla, okulár WF10x - WF16x a tri objektívy v revolverovom nosiči, ktoré ponúkajú tri pevné hodnoty zväčšenia v rozsahu od 40x do 640x. Meniť nastavenie zväčšenia môžete jednoduchým pootočením revolverového nosiča. Skvelý optický mikroskop pre deti Bresser National Geographic 40-640x disponuje spodným LED osvetlením, ktoré je napájané prostredníctvom batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Detský mikroskop ponúka možnosť pozorovania mikroskopických preparátov v prechádzajúcom svetle
Stavba mikroskopu je dotvorená aj pracovným stolíkom a adaptérom na smartphone. Vďaka adaptéru môžu deti svoje telefóny využiť pri robení záberov alebo videí. Telo detského mikroskopu tvorí plast s pogumovaním na povrchu, čo chráni mikroskop pred menšími mechanickými otrasmi a predlžuje jeho životnosť. Súčasťou balenia je aj experimentálna súprava, ktorá obsahuje hotové mikroskopické preparáty pripravené na použitie ale aj nástroje na výrobu vlastných mikroskopických vzoriek.

Sada Mikroskop Bresser National Geographic 40-640x s adaptérom na chytrý telefón
Vlastnosti:
- Zväčšenie až 640x
- LED osvetlenie
- Adaptér na chytrý telefón
- Súčasťou je aj experimentálna súprava
- Vďaka prevádzky na batériu môžete použiť kdekoľvek
- Rozsiahly výber príslušenstva pre rýchly úvod do mikroskopie
- Výhodná cena detského mikroskopu
- Kvalitný a lacný


Obsah sady:
- Mikroskop Bresser National Geographic 40 - 640x
- Okulár WF10x - WF16x
- Objektívy: 4x, 10x a 40x
- 3 hotové preparáty
- 8 krycích a podložných sklíčok s etiketami
- 2 preparáty (kvasnice a artémie)
- Fľaštičky
- Liaheň pre artémie
- Mikrotom
- Pinzeta
- Pipeta
- Malá ručná lupa
- Odmerná nádobka
- Adaptér na chytrý telefón
- 2 batérie AA
- Návod na použitie

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Mikroskopy pre deti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.92 kg
Značka: Bresser National Geographic
? Napájanie mikroskopu: Batérie
? Typ svetelného zdroja: LED
? Zaostrenie mikroskopu: jednostupňové
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Konštrukcia: Monokulárny
Napájanie: Batérie 2 x AA
Zväčšenie mikroskopu: 40-640 x
Účel: Detské
Hmotnosť: 0,556 kg
Rozmery: 100x220x160 mm
Materiál tela: Plast
Hmotnosť s balením: 0,92 kg
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description