Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32

Kód: 71141
ZADARMOZADARMO 101,94 € –8 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32
101,94 € –8 % 93,45 € 77,88 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32 je kompaktné optické zariadenie na pozorovanie v teréne. Jednoducho si ho môžete vziať so sebou na cestu, túru alebo prechádzku lesom. Vďaka jeho nízkej váhe sa zmestí do každej cestovnej tašky. Počas dňa môžete pozorovať detaily prírody a mestskej krajiny. Prípadne ak chytáte ryby, cestujete alebo chodíte na športové podujatia, tak binokulár bude pre vás tá správna voľba.


Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32

Optické hranoly Porro. Zväčšenie: 8x. Priemer šošovky objektívu: 32 mm.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32 je optické zariadenie so širokým zorným pohľadom, špeciálnou povrchovou úpravou a vodotesným plášťom. Stane sa z neho skvelý spoločník pri love, rybárčení alebo pri rôznych pozorovaniach v exteriéry. Trieder si môžete zobrať so sebou, či už idete na nejakú športovú akciu alebo súťaž a nechajte sa unášať nádherným pohľadom. Turistický ďalekohľad je spoľahlivý, ľahko sa udržiava a jednoducho ho môžete prispôsobiť svojim potrebám.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32
Turistický ďalekohľad disponuje vysoko kvalitnými Porro hranolmi, ktoré sú vyrobené zo skla BaK-4. Šošovky sú opatrené viacnásobnou povrchovou úpravou. Aj keď má binokulár malý priemer objektívu, zachytáva pomerne veľa svetla, teda s ním môžete uskutočňovať svoje pozorovania aj za súmraku. Hliníkový plášť binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk Sherman BASE 8x32 ho bezpečne chráni pred mechanickými otrasmi. Vodotesné telo ďalekohľadu ľahko ochráni trieder aj pred silným dažďom a dusíková náplň zabráni zahmlievaniu aj pri vysokej vlhkosti. Ak plánujete s binokulárnym ďalekohľadom dlhodobé pozorovanie, môžete si ďalekohľad inštalovať na statív. Ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32 si môžete prispôsobiť svojím potrebám. Jednoducho si nastavíte medzipupilárnu vzdialenosť, dioptrickú korekciu a buď sklopenie alebo vysunutie očníc.

Trieder Levenhuk Sherman BASE 8x32


Vlastnosti:

- Kompaktný binokulárny ďalekohľad na pozorovanie v teréne

- Optické sklo BaK-4

- Šošovky so špeciálnou povrchovou úpravou

- Vodotesný plášť naplnený dusíkom

- Možnosť umiestnenia na statívObsah súpravy:

- Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman BASE 8x32

- Krytky okulára a objektívu

- Puzdro

- Závesný remeň

- Čistiaca utierka

- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem. 


Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne turistické ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.1 kg
? Dioptrická korekcia okulára, dioptrií: ±6
? Hranol: Porro
Kompatibilný so statívom: Áno
? Materiál optiky: BaK-4
Možnosti použitia: Vteréne/na vojenské účely, turistika, lov
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m, 3 m
? Očnice: Pogumované
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm, 32 mm
? Relatívny jas: 16
Rozsah prevádzkovej teploty: –10...+50 °C
? Súmrakový faktor: 16
Špecifikácia vodotesnosti: Áno (class IPX6)
Veľkosť: Kompaktná
Vodevzdornosť: Áno
? Vodotesné: áno
? Výplň tela: dusík
Zaostrovanie: Centrálne
? Zväčšenie: 0-10 x, 8x
Okuláre: 4 prvkov v 3 skupinách
Objektívy: 2 prvky v 1 skupine
Povrchová úprava optiky: Niekoľkonásobná vrstva na všetkých optických plochách
Výstupná pupila: 4 mm
Očný reliéf: 15 mm
Prah rozlíšenia, uhlových sekúnd: 8,75
Zorné pole: 8,1°
Zorné pole, m/1000 m: 142 m
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD): 50–74 mm
Materiál tela: Hliník
Obal/púzdro v sade: Áno
Rozmery: 165x105x48 mm
Hmotnosť: 1,1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×