Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25

Kód: 79573
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
41,94 € –33 % 28 € 23,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25 je kompaktný a vhodný na cestovanie s 10x zväčšením. Hodí sa na prehliadku pamiatok, na výlety alebo na športové akcie. Turistický ďalekohľad je ľahký a dodáva sa s puzdrom, preto si ho ľahko môžete vziať kamkoľvek so sebou. Zásluhou krátkej zaostrovacej vzdialenosti je, že binokulár je vhodný na pozorovanie aj z blízka napr. v múzeu, v zoologickej záhrade alebo na rôznych výstavách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25 

Optické Porro hranoly. Zväčšenie: 10x. Priemer šošovky objektívu: 25 mm 


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25 je kompaktný a vhodný na cestovanie s 10x zväčšením. Hodí sa na prehliadku pamiatok, na výlety alebo na športové akcie. Turistický ďalekohľad je ľahký a dodáva sa s puzdrom, preto si ho ľahko môžete vziať kamkoľvek so sebou. Zásluhou krátkej zaostrovacej vzdialenosti je, že binokulár je vhodný na pozorovanie aj z blízka napr. v múzeu, v zoologickej záhrade alebo na rôznych výstavách.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25


Optika turistického ďalekohľadu Levenhuk LabZZ 10x25 je vyrobená zo skla BK-7 a je založená na Porro hranoloch. Maximálnu kvalitu obrazu, jas a kontrast zabezpečujú plne potiahnuté šošovky a hranoly s niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou na všetkých optických prvkoch. Ostrosť si nastavíte pomocou centrálneho zaostrovacieho kolieska na oboch šošovkách súčasne. Ďalekohľad disponuje aj krúžkom okulára pre nastavenie dioptrickej korekcie. Telo je vyrobené z odolného ABS plastu a vďaka rebrovanému povrchu sa vám nebude kĺzať z rúk


Turistický Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Travel 10x25


Vlastnosti:

- Binokulárny ďalekohľad s optikou založenou na Porro hranoloch s 10x zväčšením a plne potiahnutou optikou 

- Centrálne zaostrovanie, pohodlné twist-up očnice 

- Ľahký a nárazuvzdorný ABS plast 

- Nastavenie dioptrickej korekcie a medzipupilárnej vzdialenosti 


Obsah sady: 

- Binokulárny ďalekohľad 

- Puzdro 

- Popruh na prenášanie 

- Čistiaca utierka 

- Užívateľská príručka a záručný list 


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady.
 Pre viac informácií kliknite sem. 

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne turistické ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.38 kg
Farba: Tmavo zelená
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Hranol: Porro
Konštrukcia: plast
? Materiál optiky: BK-7
Možnosti použitia: Pre turistov
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Priemer objektívu (apertúra): do 25 mm
? Relatívny jas: 6
Veľkosť: Kompaktná
Zaostrovanie: Centrálne
Záruka: doživotná
? Zväčšenie: 0-10 x
Zväčšenie: 10.10.2022
Očný reliéf: 11 mm
Priemer objektívu (apertúra): 25 mm
Výstupná pupila: 2,5 mm
Zorné pole: 6,5 °
Zorné pole, m/1000 m: 114
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 3
Dioptrická korekcia okulára, dioptrií: ±4
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 58 – 72 mm
Očnice: Twist-up
Obal/púzdro v sade: Áno
Rozmer: 13×13×6,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×