Bresser National Geographic 40-1024x digitálny mikroskop

Kód: 69368
239,94 € –32 %
Bresser National Geographic 40-1024x digitálny mikroskop
239,94 € –32 % 163 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Mikroskop Bresser National Geographic 40-1024x je spoľahlivý optický nástroj s ktorým môžete vykonávať svoje pozorovania pomocou prídavného video okuláru (nachádza sa v sade), pričom výsledky výskumu ukladá do počítača. Mikroskop je vhodný na pozorovanie v dopadajúcom, ale aj prechádzajúcom svetle. Vďaka tomu bude ideálnym spoločníkom pri podnikaní rôznych výskumov, pri zoznamovaní sa s vedou a objavovaním sveta okolo seba na úplne inej úrovni. Zväčšenie 40-1024x je postačujúce pre výuku, ale aj záujmovú činnosť. Kontrast sa dá jednoducho nastaviť vďaka kotúčom s farebnými filtrami. Biologický mikroskop sa napája pomocou USB kábla a 3 × AAA batérií (1,5 V).

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Bresser National Geographic 40x - 1024x s kufríkom

Pre začiatočníkov. Zväčšenie: 40-1024x pre pozorovanie v prechádzajúcom aj odrazenom svetle.


Monokulárny mikroskop Bresser National Geographic 40-1024x je spoľahlivý optický nástroj s ktorým môžete vykonávať svoje pozorovania pomocou prídavného video okuláru (nachádza sa v sade), pričom výsledky výskumu ukladá do počítača. Mikroskop je vhodný na pozorovanie v dopadajúcom, ale aj prechádzajúcom svetle. Vďaka tomu bude ideálnym spoločníkom pri podnikaní rôznych výskumov, pri zoznamovaní sa s vedou a objavovaním sveta okolo seba na úplne inej úrovni. Zväčšenie 40-1024x je postačujúce pre výuku, ale aj záujmovú činnosť. Kontrast sa dá jednoducho nastaviť vďaka kotúčom s farebnými filtrami. Biologický mikroskop sa napája pomocou USB kábla a 3 × AAA batérií (1,5 V).


Bresser National Geographic 40-1024x digitálny mikroskop

Veľkým benefitom tohto mikroskopu s kamerou  je nemalá pokusná sada plná rôznych zaujímavých doplnkov, ktoré určite ohúria každého začínajúceho výskumníka (prepravný kufrík, disekčné nástroje (klieštiky) a mnoho iného. Na prepojenie mikroskopu s počítačom sa vyžaduje Windows XP / Vista / 7/8, 2 GHz procesor, 1 GB RAM, 4 GB ROM, USB port 2.0 a CD / DVD-Rom.

Bresser National Geographic 40-1024x digitálny mikroskop

Obsah súpravy:
- Digitálny mikroskop Bresser National Geographic 40-1024x
- Objektívy: 4, 10, 40
- Okuláre: WF10, WF16
- Barlowova šošovka 1,6
- Kotúč s farebnými filtrami
- Video okulár (USB okulár)
- 5 mikropreparáty
- 5 čistá sklíčka
- 10 krycie sklíčka
- Krabica pre uloženie preparátov
- Pipeta
- Klieštiky
- Liaheň pre žiabronôžiek
- Mikrotom
- Fľaštičky s kvasnicami, morskou soľou, žiabronôžiek

a kanadským balzamom
- CD sa Softvare
- Obal proti prachu
- Kufrík na prepravu
- 3 batérie typu AA
- Návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne mikroskopy
Záruka: 120
Hmotnosť: 2.7 kg
? Filtre: Áno, kotúč s farebnými filtrami
? Hlavica: monokulárna
Možnosti použitia: Školy
? Napájanie mikroskopu: cez USB kábel, Batérie
? Prepojenie s počítačom: Áno
? Software: Áno
Súčasťou je aj digitálny fotoaparát: áno
Typ: Biologický, digitálny, optický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 40-1024x
Bresser: Mikroskopy National Geographic
Objektivy: 4x, 10x, 40x
Okuláre: WF10x
Video okulár: (640 - 480 pix)
Umiestnenie svetelného zdroja: Kombinované
Revolverový nosič: 3 objektívy
Regulácia jasu: Áno
Ďalšie vlastnosti: Súčasť je aj experimentálna súprava
Systémové požiadavky: Windows XP / Vista / 7/8, procesor 2 GHz, 1 GB pamäte RAM, 4 GB voľného miesta na pevnom disku, USB port 2.0, CD / DVD-Rom
Typ užívateľa: Začiatočníci
Metódy pozorovania: Vo svetlom poli
Kryt / kufrík / taška v sade: Áno
Hmotnosť: 2,7 kg
Farba: Čierna

First look | National Geographic 40x - 1024x Microscope | PeterTech

Microscope National Geographic 40x-1024x | Roptic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×