your-image-description

Detský mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Gravity

Kód: 79088
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
52,74 € –33 % 35,13 € 29,28 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Možnosti doručenia
Monokulárny mikroskop Discovery Micro Gravity je biologický mikroskop základnej úrovne, ktorý vyniká extrémne jednoduchou montážou a obsluhou, vďaka ktorej je ideálnou voľbou obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo amatérskych používateľov. Umožňuje pozorovať priehľadné mikroskopické preparáty (hotové alebo vlastné). Je veľmi malý a ľahký, tým pádom je ľahko prenosný. Môžete ho využívať v domácom prostredí alebo kde uznáte za vhodné. Začiatočnícky mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácii o mikrosvete.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Gravity
Biologický mikroskop základnej úrovne. Zväčšenie: 40—640x.


Monokulárny mikroskop Discovery Micro Gravity je biologický mikroskop základnej úrovne, ktorý vyniká extrémne jednoduchou montážou a obsluhou, vďaka ktorej je ideálnou voľbou obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo amatérskych používateľov. Umožňuje pozorovať priehľadné mikroskopické preparáty (hotové alebo vlastné). Je veľmi malý a ľahký, tým pádom je ľahko prenosný. Môžete ho využívať v domácom prostredí alebo kde uznáte za vhodné. Začiatočnícky mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácii o mikrosvete.

Detský mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Gravity

Zloženie mikroskopu obsahuje optické prvky, ktoré tvorí kvalitný optický plast, monokulárnu otáčaciu hlavicu, dvojpolohový okulár WF10x-16x a revolverový nosič, v ktorom sú umiestnené tri objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x a 40x. Celkové zväčšenie, ktoré tento optický mikroskop ponúka sa pohybuje v rozsahu od 40x do 640x a obraz si viete plynule upraviť pomocou hrubého zaostrenia.

Detský mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Gravity
Stavba mikroskopu je dotvorená pracovným stolíkom so svorkami, kde si môžete jednoducho umiestniť mikroskopické preparáty. Pri práci za zhoršených svetelných podmienok si môžete pomôcť LED osvetlením s reguláciou jasu, ktoré sa nachádza v spodnej časti mikroskopu. Školský mikroskop je vybavený aj kotúčovou clonou (6 apertúr), pomocou ktorej je tiež možné korigovať svetelný tok. Napájanie mikroskopu je zabezpečené pomocou batérií, ktoré sú súčasťou batérií. Konštrukcia mikroskopu je plastová, vďaka čomu je relatívne ľahký a aj spoľahlivý.

Detský mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Gravity

Vlastnosti:
- Biologický mikroskop so zväčšením 40-640x
- Spodné osvetlenie s reguláciou jasu
- Možno pozorovať priehľadné rezy tkanív a drobné organizmy vo vode
- Možnosť použitia v miestach vo vonkajšom prostredí bez sieťového napätia vďaka batériovo napájanému osvetleniu
- Vrátane vzdelávacej publikácie "Neviditeľný svet"
- Kvalitný biologický mikroskop pre začiatočníkov a študentov
- Výhodná cena mikroskopu


Obsah sady:
- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40x
- Okulár WF10x—16x
- Pracovný stolík so svorkami
- Apertúrna kotúčová clona
- Vstavané spodné LED osvetlenie
- Batérie: 2 AA
- Vzdelávacia publikácia „Neviditeľný svet“
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
? Hlavica: monokulárna
? Napájanie mikroskopu: Batérie
Regulácia jasu: áno
Revolverový nosič: 3 objektívy
Typ: zložený / optický, biologický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Metódy pozorovania: Vo svetlom poli
Montáž a nastavenie: extrémne jednoduché
Zväčšenie mikroskopu: 40-640 x
Typ užívateľa: začiatočníci
Uhol sklonu hlavy: 45 °
Materiál optiky: Optický plast
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Pracovný stolík: Priemer: 82 mm, so svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-15 mm, vertikálne
Clona: Kotúčová (6 apertúr)
Konštrukcia: Plast
Možnosti použitia: Školské bádania
Hmotnosť: 0,84 kg
Farba: Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×
your-image-description