your-image-description

Detský mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Polar

Kód: 79090
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
52,74 € –33 % 35,13 € 29,28 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Možnosti doručenia
Monokulárny mikroskop Discovery Micro Polar je štýlový biologický mikroskop určený obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo amatérskych používateľov, práve vďaka svojej mimoriadne jednoduchej obsluhe a montáži. Začiatočnícky mikroskop vám umožňuje pozorovať bunkovú štruktúru rastlinných alebo živočíšnych tkanív a mnoho iných mikroskopických vzoriek, ktoré môžete pozorovať vo svetlom poli. Optický mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácií o mikrosvete.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Polar
Biologický mikroskop základnej úrovne. Zväčšenie: 40—640x


Monokulárny mikroskop Discovery Micro Polar je štýlový biologický mikroskop určený obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo amatérskych používateľov, práve vďaka svojej mimoriadne jednoduchej obsluhe a montáži. Začiatočnícky mikroskop vám umožňuje pozorovať bunkovú štruktúru rastlinných alebo živočíšnych tkanív a mnoho iných mikroskopických vzoriek, ktoré môžete pozorovať vo svetlom poli. Optický mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácií o mikrosvete. 

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Polar

Zloženie mikroskopu zahŕňa optické prvky, ktoré tvorí kvalitný optický plast, monokulárnu hlavicu, dvojpolohový okulár WF10x-16x a revolverový nosič, v ktorom sú umiestnené 3 objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x a 40x. Celkové zväčšenie, ktoré tento mikroskop pre začiatočníkov ponúka sa pohybuje v rozsahu od 40x až do 640x a obraz si môžete plynule upraviť pomocou hrubého zaostrenia.

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Micro Polar

Stavba mikroskopu zahŕňa aj pracovný stolík so svorkami, kde si viete rýchlo a jednoducho umiestniť mikroskopické preparáty. Pri pozorovaní mikroskopických vzoriek za zhoršených svetelných podmienok vám prácu uľahčí LED osvetlenie s reguláciou jasu, ktoré sa nachádza v spodnej časti mikroskopu. K dispozícii je aj kotúčová apertúrna clona, ktorá tiež koriguje svetelný tok. Napájanie mikroskopu zabezpečujú 2 batérie typu AA. Konštrukcia školského mikroskopu je plastová, vďaka čomu je ľahký, kompaktný ale aj spoľahlivý. Dodáva sa v modernom dizajne a žiarivej farbe.

Publikácia Neviditeľný svetVlastnosti:
- Biologický mikroskop so zväčšením 40x-640x
- Vhodný na štúdium priehľadných vzoriek a vodného života
- Nastaviteľné LED osvetlenie
- Možnosť použitia v exteriéri vďaka batériovému napájaniu osvetlenia
- Vrátane vzdelávacej publikácie "Neviditeľný svet"
- Skvelá voľba na prvý mikroskop začínajúceho užívateľa
- Kvalitný začiatočnícky mikroskop
- Výhodná cena mikroskopu


Obsah sady:
- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40x
- Okulár WF10x—16x
- Pracovný stolík so svorkami
- Apertúrna kotúčová clona
- Vstavané spodné LED osvetlenie
- Batérie: 2 AA
- Vzdelávacia publikácia „Neviditeľný svet“
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
? Hlavica: monokulárna
? Napájanie mikroskopu: Batérie
Regulácia jasu: áno
Revolverový nosič: 3 objektívy
Typ: zložený/optický, biologický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 40-640 x
Typ užívateľa: začiatočníci
Uhol sklonu hlavy: 45 °
Materiál optiky: Optický plast
Okuláre: WF10x–16x (dvojpolohový)
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Pracovný stolík: Priemer 82 mm, so svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0–15 mm, vertikálne
Clona: Kotúčová clona (6 apertúr)
Konštrukcia: Plast
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
Možnosti použitia: Školské bádanie
Metódy pozorovania: Vo svetlom poli
Hmotnosť: 0,84 kg
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×
your-image-description