Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

Kód: 74372
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 467,94 € –37 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK
467,94 € –37 % 295 € 245,83 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Hviezdárský ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK je kompaktný optický prístroj pre začínajúcich pozorovateľov na skúmanie nočnej oblohy a hlbokého vesmíru. Je ideálny pre zákazníkov, ktorí s pozorovaním nočnej oblohy nemajú veľa skúseností, ale sú pripravení zažiť veľa výprav a zložitých výskumov. Obsluha hviezdárskeho teleskopu je jednoduchá, ale aj napriek tomu ponúka mnoho funkcií a možností ako základné modely. Teleskop umožňuje pozorovanie Mesiaca, planéty slnečnej sústavy, ako napríklad Saturn, a ich mesiacov. Objekty na hranici slnečnej sústavy sú viditeľné, ale nie detailne. Dajú sa s ním pozorovať najžiarivejšie objekty katalógu NGC, dvojhviezdy, všetky objekty v Messierovom katalógu a tiež planetárne a difúzne hmloviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hviezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

Maksutov-Cassegrain. Obertúra: 90 mm. Ohnisková vzdialenosť: 1250 mm

Hviezdárský ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK je kompaktný optický prístroj pre začínajúcich pozorovateľov na skúmanie nočnej oblohy a hlbokého vesmíru. Je ideálny pre zákazníkov, ktorí s pozorovaním nočnej oblohy nemajú veľa skúseností, ale sú pripravení zažiť veľa výprav a zložitých výskumov. Obsluha hviezdárskeho teleskopu je jednoduchá, ale aj napriek tomu ponúka mnoho funkcií a možností ako základné modely. Teleskop umožňuje pozorovanie Mesiaca, planéty slnečnej sústavy, ako napríklad Saturn, a ich mesiacov. Objekty na hranici slnečnej sústavy sú viditeľné, ale nie detailne. Dajú sa s ním pozorovať najžiarivejšie objekty katalógu NGC, dvojhviezdy, všetky objekty v Messierovom katalógu a tiež planetárne a difúzne hmloviny. 


Hviezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK
Astro teleskop má katadioptrickú konštrukciu, je malý, ľahký a má perfektné optické vlastnosti. Optika katadioptrického teleskopu je pokrytá niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou, preto sústredí veľké množstvo svetla a tak umožňuje sledovať aj nejasné hviezdy aj ďalšie nejasné objekty na nočnej oblohe. V balení nájdete dva okuláre s priemerným zväčšením. Na pozorovanie pozemskej krajiny sa používa diagonálne zrkadlo (slúži na pohodĺnejšie sledovanie.)

Hviezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK
Na presné pozorovanie astronomických objektov vyviniete menšie úsilie vďaka paralaktickej montáži. To znamená, že kozmické telesá neopustia zorné pole ani pri dlhšom pozorovaní. Montáž sa montuje na hliníkový statív, ktorý disponuje priehradkou na príslušenstvo. Je odolný a stabilný. Výšku každej nohy statívu si môžete upraviť zvlášť podľa potreby, a tak môžete vesmírny teleskop postaviť takmer na akýkoľvek povrch.
Hviezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

Vlastnosti:
- Katadioptrický teleskop na paralaktickej montáži
- Optika s kompletnou antireflexnou vrstvou
- V sade sú dva okuláre a diagonálne zrkadlo
- Robustná hliníková montáž so zásobníkom pre príslušenstvo
- Skvelá voľba pre začiatočníkov


Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Paralaktická montáž
- Hliníková trojnožka s podnosom na príslušenstvo
- Hľadáčik s červeným terčom (Red Dot)
- Okulár 10 mm, 125x
-Okulár 20 mm, 62,5x
- Diagonálne zrkadlo 90°
- Ovládacie gombíky s pomalým pohybom
- Protizávažie
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA* 

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre teleskopy. Pre viac informácií kliknite sem. 
Dodatočné parametre

Kategória: Maksutov-Casssegrain teleskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 9.28 kg
Okuláre: 10 mm (125x), 20 mm (62,5x)
Prídavné funkcie: Diagonálne zrkadlo 90 ° (1,25 "), odkladacia priehradka na príslušenstvo
Rybinové Zubovanie: áno
Hlavné využitie: Objekty hlbokého vesmíru
Ohnisková vzdialenosť: 1250mm
Optický systém: Maksutov-Cassegrain
Priemer objektívu (apertúra): 90mm
Svetelnosť: f/12,5
Typ montáže: Paralaktická EQ1
Typ užívateľa: začiatočníci
Zväčšenie teleskopu: 180x
Materiál optiky: Optické sklo
Antireflexné vrstvy: FMC
Vnútorný priemer okulárov: 1,25
Hľadáčik: S červeným bodom
Okulárový výťah: Závit
Statív: Hliník
Výška statívu (nastaviteľná): 710–1230 mm
Riadenie teleskopu: Ručné
Materiál optického tubusu: Oceľ
Mmontážny typ optického tubusu: Montážna doska,
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Montáž a nastavenie: Jednoduché
Hmotnosť protizávažia: 2,2kg
Hmotosť: 9,28kg
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×