Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUS

Kód: 81839
ZADARMOZADARMO 239,94 € –21 %
239,94 € –21 % 189 € 157,50 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUS je denno-nočné optické zariadenie. Či už vykonávate svoje pozorovanie cez deň alebo v noci budete mať zaručený kvalitný ostrý obraz, ktorý môžete zväčšiť digitálnym zoomom 1–4x. Varianta PLUS sa líši od predchodcu väčším priemerom šošovky 39 mm. Vďaka tomu optika zbiera viac svetla, čo zlepšuje rozlíšenie a sýtosť farebného obrazu počas dňa. Monokulár je vhodný pre lov, pozorovanie, cestovanie a orientačný beh.


Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUS


Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUS je denno-nočné optické zariadenie. Či už vykonávate svoje pozorovanie cez deň alebo v noci budete mať zaručený kvalitný ostrý obraz, ktorý môžete zväčšiť digitálnym zoomom 1–4x. Varianta PLUS sa líši od predchodcu väčším priemerom šošovky 39 mm. Vďaka tomu optika zbiera viac svetla, čo zlepšuje rozlíšenie a sýtosť farebného obrazu počas dňa. Monokulár je vhodný pre lov, pozorovanie, cestovanie a orientačný beh.
S ďalekohľadom deň a noc Levenhuk Halo 13X PLUS môžete svoje pozorovania vykonávať na akúkoľvek vzdialenosť počas dňa a v noci až do 250 m. Medzi jednu z jeho výhod patri jeho kratšia blízkosť zaostrenia. S monokulárom môžete zaostriť na objekt vo vzdialenosti 0,5 m. Táto vlastnosť je veľmi užitočná, ak potrebujete napr. skontrolovať mapu pri jazde v noci alebo pri iných blízkych cieľoch. IR prísvit triedra7 úrovní jasu, aby vaše sledovanie bolo pohodlné za všetkých svetelných podmienok. Optika je zo skla plne potiahnutého oxidom uhličitým, ktorá poskytuje  jasný, vysoko kontrastný a ostrý obraz, ktorý zachytáva každý detail.


Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUSMalý monokulárny ďalekohľad s nočným videním dokáže zhotovovať fotografie a videá, ktoré si následne môžete prezerať priamo na obrazovke alebo preniesť do PC prostredníctvom USB. Záznam sa ukladá na 32GB pamäťovú kartu (súčasťou balenia). Maximálne rozlíšenie fotografie je 2048 x 1536 pix. Video sa nahráva rýchlosťou 30 fps a je plynulé a ostré. Maximálne rozlíšenie video súboru je 1920x1080pix. Ak chcete dosiahnuť  najlepšiu kvalitu videa, je vhodné monokulár pripevniť na statív (štandardná 1/4” zásuvka). Ergonomický monokulárny ďalekohľad je vyrobený z ľahkého, ale zároveň odolného plastu, ktorý sa pohodlne drží.  Značkový ďalekohľad je odolný voči prachu a striekajúcej vode, preto ho môžete používať aj za nepriaznivého počasia. Zariadenie sa napája nabíjateľnou batériou. Ak monokulár porovnáme s predchádzajúcim modelom so zapnutým IR prísvitom je doba nepretržitej prevádzky na jedno nabitie dlhšia (až 7,5 hodiny). Malý ďalekohľad disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorú môžete aktivovať nielen po 3, 5 alebo 10 minútach nečinnosti, ale takmer okamžite za minútu, čo pomáha výrazne šetriť energiu batérie.


Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13X PLUS


Dávame do pozornosti, že monokulárny ďalekohľad dokáže vytvoriť farebný obrázok, čiernobiely obrázok, jasne zelený obrázok alebo obrázok s efektom farebného filmu. Farebný obraz však nie je dostupný, ak je zapnutý nočný režim.


Vlastnosti:
- Monokulár nočného videnia s digitálnym prevodníkom
- Dosah detekcie v tme: až 250 m (820 stôp), IR LED osvetlenie
- Plne potiahnutá optika a farebný snímač CMOS vytvárajú vysokokvalitné snímky
- Vstavaný videorekordér, vysokokvalitné fotografie a videá
- Výhody modelu PLUS: dlhší objektív a dlhší prevádzkový čas IR prísvitu
- Blízke zaostrenie je 50 cm (1,6 stopy)
- Telo odolné voči vlhkosti s držiakom na statív


Súprava obsahuje:
- Prístroj na nočné videnie
- USB kábel
- MicroSD 32 GB
- Popruh
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. 
Pre viac informácií kliknite sem.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Monokulárne ďalekohľady s nočným videním
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.51 kg
Ďalšie vlastnosti: 1/4" statívová zásuvka , Funkcia AUTO OFF (automatické vypnutie) , nastaviteľný jas osvetlenia , plne potiahnuté šošovky s antir
? Displej: áno
Fotografie: *.jpg , 3 Mpix (2048x1536 pix), 2 Mpix (1600x1200 pix), 1 Mpix (1280x960 pix) , VGA (640x480)
Matrica CCD, CCIR: Farba CMOS
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: Do 5m, 0.5m
Napájanie: 2500 mAh , lithiová batéria 18650
Pomer apertúry: f/1.2
? Priemer objektívu (apertúra): Do 50mm, 39mm
Rozsah detekcie: 200 – 250m
Uhlové zorné pole: 10
Vlnová dĺžka: 850nm
Vstavaný rekordér: Áno
Zosilňovač obrazu: digitálny
? Zväčšenie: 0-10 x, 1-4x
Rozlišenie displeja: 240x240pix
Formát videozáznamov: *.avi , 1080P (1920x1080 pix pri 30 fps) , 960P (1280x960pix pri 30FPS) , VGA (640x480pix pri 30FPS)
Pamäť: MicroSD až 32GB , trieda 10
IR (infračervené) osvetlenie: Áno
Prevádzková doba zdroja svetla (na jednej sade batérií), h: 7.5 – 8
Materiál tela: Plast
Trieda ochrany: IP54
Teplotný rozsah fotoaparátu: -10...+45°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×