Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Bresser Classic 60/900 AZ

Kód: 71113
167,94 € –33 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Bresser Classic 60/900 AZ
167,94 € –33 % 113 € 94,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Teleskop Bresser Classic 60/900 AZ je refraktor, ktorý disponuje dlhou ohniskovou vzdialenosťou až 900 mm. Je určený na pozorovanie planét slnečnej sústavy ale aj k sledovaniu krajiny či divokej zveri. Pomocou neho môžete dokonca pozorovať krátery na Mesiaci alebo obdivovať prstence Saturna. Je vybavený kvalitnou optickou konštrukciou a vďaka svojej nízkej hmotnosti je z neho praktický všestranný hvezdársky ďalekohľad pre začiatočníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskop Bresser Classic 60/900 AZ

Refraktor. Apertúra: 60 mm. Ohnisková vzdialenosť: 900 mm.


Teleskop Bresser Classic 60/900 AZ je refraktor, ktorý disponuje dlhou ohniskovou vzdialenosťou až 900 mm. Je určený na pozorovanie planét slnečnej sústavy ale aj k sledovaniu krajiny či divokej zveri. Pomocou neho môžete dokonca pozorovať krátery na Mesiaci alebo obdivovať prstence Saturna. Je vybavený kvalitnou optickou konštrukciou a vďaka svojej nízkej hmotnosti je z neho praktický všestranný hvezdársky ďalekohľad pre začiatočníkov.Teleskop Bresser Classic 60/900 AZTeleskop Bresser Classic 60/900 AZ

Vysoká kvalita obrazu je zabezpečená prostredníctvom 60 mm apertúry a 900 mm ohniskovej vzdialenosti. Disponuje troma okulármi, ktoré ponúkajú široký rozsah zväčšenia. Optický hľadáčik 5x24 slúži k rýchlemu a pohodlnému vyhľadávaniu objektov. Súčasťou balenia je všetko potrebné príslušenstvo, ktoré potrebujete k zahájeniu pozorovania. Vďaka pevnej a spoľahlivej azimutálnej montáži je zabezpečené jednoduché vertikálne nastavenie pozorovacieho ďalekohľadu. Výhodou je držiak na chytrý telefón, vďaka ktorému môžete zaznamenávať fotografie a videá. Súčasťou je aj priložený astronomický softvér, ktorý slúži pri jednoduchom vyhľadaní hviezd a iných nebeských telies.Teleskop Bresser Classic 60/900 AZTeleskop Bresser Classic 60/900 AZ

Vlastnosti:
- Refraktor
  • - Apertúra: 60 mm
  • - Ohnisková vzdialenosť: 900 mm
  • - Zväčšenie 45-338x
  • - Pozorovanie planét 
  • - Vysoká kvalita
  • - Nízka cena

Obsah sady:
- Teleskop Bresser Classic 60/900 AZ
- Hľadáčik 5x24
- Statív
- Astronomický softvér
- Adaptér na chytrý telefón
- Hviezdna mapa
- Manuál a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Reflektorové teleskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.8 kg
? Hľadáčik: Red Dot
? Hlavné využitie: Planéty, Pozemné objekty
? Ohnisková vzdialenosť: 800-1000 mm
? Optický systém: Achromatický, Refraktor
? Priemer objektívu (apertúra): do 100 mm
? Statív: hliník
? Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
? Typ užívateľa: začiatočníci
Vnútorný priemer okulárov: jan.25
? Zväčšenie teleskopu: 300x - viac
Hmotnosť: 4,8kg
Zväčšenie teleskopu: 45-338 x
Ohnisková vzdialenosť: 900 mm
Priemer objektívu (apertúra): 60 mm
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×