Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50

Kód: 67731
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 159,54 € –38 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50
159,54 € –38 % 99 € 82,50 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Špičkový binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50 je perfektným spoločníkom do každého počasia. Využijete ho na pozorovanie v teréne. Silné šošovky objektívov sú zárukou skvelej viditeľnosti aj v zlých svetelných podmienkach. Optika je vyrobená z borosilikátového skla BaK-4. Robustný plášť pozorovacieho ďalekohľadu je úplne vodotesný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50

Porro hranol. Zväčšenie: 10x. Priemer šošoviek objektívu: 50 mm.

Špičkový binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50 je perfektným spoločníkom do každého počasia. Využijete ho na pozorovanie v teréne. Silné šošovky objektívov sú zárukou skvelej viditeľnosti aj v zlých svetelných podmienkach. Optika je vyrobená z borosilikátového skla BaK-4. Robustný plášť pozorovacieho ďalekohľadu je úplne vodotesný.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50
Optický systém binokuláru s Porro hranoly zabezpečuje široké zorné pole. Objektívy sa skladajú z dvoch prvkov, okuláre zo štyroch prvkov ktoré sú usporiadané do troch skupín. Optické plochy sú kompletne pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou. Vďaka dlhému očnému reliéfu môžete uskutočňovať pozorovanie aj s nasadenými dioptrickými okuliarmi. Krúžkom dioptrického nastavenia si nastavíte rozdiely v kvalite zraku.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50

Spoľahlivý plášť ďalekohľadu Levenhuk Sheran PLUS 10x50 je hermeticky uzavretý a bráni preniknutiu prachu, nečistôt a vlhkosti do vnútorných častí prístroja. Plášť naplnený dusíkom chráni optické prvky pred zahmlievaním. Binokulárny ďalekohľad je možné pripevniť k statívu.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50


Obsah súpravy:
- Binokulárne ďalekohľad Levenhuk Sherman PLUS 10x50
- Krytky okuláru a objektívu
- Puzdro
- Závesný remeň
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.
Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.48 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Hranol: Porro
? Interpupilárna vzdialenosť: 53-74 mm
? Materiál optiky: BaK-4
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Očnice: Twist-up
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm
? Relatívny jas: 25
Vodotesnosť: Áno
? Výplň tela: dusík
Zaostrovanie: Stredové
? Zorné pole: 114 m
? Zväčšenie: 0-10 x
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 5 m
Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Zväčšenie: 10x
Okuláre: 4 prvkov v 3 skupinách
Rozsah prevádzkovej teploty: -15 ... + 40° C
Výstupná pupila: 5 mm
Očný reliéf: 19 mm
Twilight faktor: 22,4
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 5
Zorné pole: 6,5°
Dioptrická korekcia okuláru: ± 4
Rozmery: 198x175x64mm
Hmotnosť: 0,915kg
Farba: Sivá
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 5.5.2022
Dobrý pomer kvalita cena
GK Avatar autora Gabika Kapurová (Administrátor) 24.5.2022
Super, vďaka za pozitívne hodnotenie vašej skúsenosti s produktom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×