Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32

Kód: 72814
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 275,94 € –32 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32
275,94 € –32 % 187,90 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Kvalitné ďalekohľady pre užívateľov, ktorí radi vykonávajú svoje obľúbené turistické či iné aktivity aj v extrémnych podmienkach, su ideálnou voľbou top ďalekohľady Levenhuk Vegas ED 8x32, ktorý je kombináciou optických schopností akostných binokulárnych ďalekohľadov s vodotesnými nárazuvzdornými konštrukciami. Výbornou možnosťou je pre lovcov, rybárov a obľúbencov horskej turistiky a extrémnych voľnočasových aktivít. Disponuje možnosťou zväčšenia až 8x a najkratšou vzdialenosťou zaostrenia až 2 metre, vďaka čomu môžete detailne sledovať aj vzdialenejšie objekty a scenérie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej výbavy a pohodlne ho môžete nosiť stále pri sebe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32
Kompaktný binokulárny ďalekohľad s potiahnutou optikou s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla. Priblíženie: 8x. Priemer šošoviek objektívu: 32 mm.


Top ďalekohľady pre užívateľov, ktorí radi vykonávajú svoje obľúbené turistické či iné aktivity aj v extrémnych podmienkach, je ideálnou voľbou binokulárny poľovnícky ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32, ktorý je kombináciou optických schopností akostných binokulárnych ďalekohľadov s vodotesnými nárazuvzdornými konštrukciami. Výbornou možnosťou je pre lovcov, rybárov a obľúbencov horskej turistiky a extrémnych voľnočasových aktivít. Disponuje možnosťou zväčšenia až 8x a najkratšou vzdialenosťou zaostrenia až 2 metre, vďaka čomu môžete detailne sledovať aj vzdialenejšie objekty a scenérie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej výbavy a pohodlne ho môžete nosiť stále pri sebe.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32 je založený na konštrukcii so strechovými hranolmi. Jeho súčasťou šú štvorprvkové okuláre, optika tvorená sklom ED s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla, ktorá zabezpečuje pozorovanie bez optických vád šošoviek a taktiež bez zahmlievania, čomu napomáha dusíková náplň ďalekohľadu. Všetky optické komponenty sú chránené niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou a dodávajú ostrý a kontrastný obraz bez farebných či geometrických odchýlok. Samozrejmosťou je jasný obraz aj za zhoršených svetelných podmienok, čo ocenia aj nároční používatelia.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32Telo ďalekohľadu tvorí dusíková náplň a je chránené pred vniknutím vody, prachu či iných nečistôt prostredníctvom nárazuvzdorného a nekĺzavého plastu. Tento plastový povrch zabezpečuje pevné a pohodlné uchopenie, chráni pred náhodnými pádmi či iným mechanickým otrasom. Konštrukcia ďalekohľadu je schopná odolať aj krátkodobému ponoreniu do vody hlbokej až 1,5 metra po dobu troch minút. Tento binokulárny ďalekohľad je stavaný na fungovanie aj v extrémnych podmienkach, odoláva dažďu a snehu. Tento ďalekohľad je možné inštalovať na statív so štandardným 1/4 "statívovým závitom.

Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32

Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32Vlastnosti:
- Malý binokulárny ďalekohľad sa strechovými hranolmi
- Štvorprvkové okuláre s priemerom 23 mm
- Šošovky kompletne pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou, vyrobené zo skla ED s extrémne nízkymi hodnotami rozkladu svetla
- Telo je vyrobené z trvanlivého nekĺzavého plastu, ktorý odoláva extrémnym teplotám
- Dusíková výplň zabraňuje prieniku vody
- Tento model je možné upevniť na statív (nutné zakúpiť samostatne)
- Štýlový dizajn a originálne darčekové balenie

- Výhodná cena

Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas ED 8x32
- Prachové krytky objektívov
- Prachové krytky okulárov
- Popruh na ďalekohľad (šírka 45 mm)
- Odolné zapínacie púzdro
- Čistiaca handrička
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: lifetime
Hmotnosť: 1.54 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 3
? Hranol: Roof
? Interpupilárna vzdialenosť (IPD): 56-74 mm
? Materiál optiky: sklo ED
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Očnice: skrutkovacie
Okuláre: 4 prvky v 3 skupinách
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm
Typ: Strechový hranol potiahnutý vrstvou pre fázovú korekciu
? Vodotesné: áno
? Výplň tela: dusík
Zaostrovanie: Stredové
? Zorné pole: 137 m / 1000 m
? Zväčšenie: 0-10 x
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 2 m
Zväčšenie: 8 x
Priemer objektívu (apertúra): 32 mm
Priemer okuláru: 23 mm
Priemer výstupnej pupily: 4 mm
Očný reliéf: 15,6 mm
Súmrakový faktor: 16
Zorné pole: 7,8 °
Materiál tela: Plast
Relatívny jas: 16
Nástroj možno umiestniť na statív: Áno, 1/4 "
Možnosti použitia: Turistické
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky
Rozmery: Kompaktný
Hmotnosť: 1,54kg
Farba: Čierna

Prezentačné video ANJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×