Merače kvality vzduchu (co2) od Levenhuk Wezzer Air

Merače kvality vzduchu od Levenhuk Wezzer Air

Dnes by sme vám chceli predstaviť novinky od spoločnosti Levenhuk: Merače kvality ovzdušia Wezzer Air, ktoré patria do novej sekcie v katalógu Levenhuk. Zariadenia sú vhodné pre ľudí, ktorí sa radi starajú o zdravie seba a svojej rodiny. Ľudia ktorí žijú vo veľkých mestách, by mali sledovanie kvality vzduchu, brať už skôr ako nevyhnutnú záležitosť. Kvalita vzduchu má neviditeľný, ale význam vplyv na každodenný život dospelých a detí. Ak je v miestnosti v ktorej trávite veľa času zvýšená hladina oxidu uhličitého, môže vám spôsobovať bolesti hlavy, zníženú výkonnosť a chronickú únavu. Vysoká koncentrácia častíc zasa môže viesť k ochoreniu dýchacích ciest. Existujú aj iné znepokojujúce faktory, ktoré prináša život vo veľkom mesta, ako prchavé organické látky, formaldehyd a hluk. Elegantné a pritom funkčné high-tech zariadenia od spoločnosti Levenhuk vám pomôžu sledovať všetky tieto neduhy a teda budú pre vás nápomocné pri odstraňovaní hrozby ešte skôr ako sa účinok prejaví.


Rad Levenhuk Wezzer Air obsahuje merače CO2 vo vzduchu so základnými funkciami. Merače detekujú koncentráciu CO2 a upozornia vás, keď dosiahnu kritické hodnoty. Je to praktická funkcia, ktorá vám signálom dá vedieť, že je správny čas, aby ste v miestnosti vyvetrali a predišli tak negatívnym dôsledkom, ktoré spôsobuje nedostatok kyslíka. Na LCD obrazovke nájdete nielen namerané hodnoty, ale aj stupnicu úrovne komfortu. Aj najmenší členovia domácnosti ľahko spoznajú, kedy nastane čas pustiť čerstvý vzduch do miestnosti. V ponuke nájdete aj modely so vstavanými termohygrometrami.

- Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10 je napájaný nabíjateľnou batériou, disponuje indikátorom vybitej batérie. Minimálne a maximálne hodnotyzobrazené graficky na stupnici. Okrem merania CO2 vo vzduch zariadenie meria aj teplotu a vlhkosť. Na prekročný limit vás merač upozorní.

- Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20 je stolný merač CO2 vo vzduchu. Namerané hodnoty sú zobrazené na farebnej stupnici LCD obrazovky. Po prekročení limitu vás prístroj upozorní, kedy je čas vyvetrať miestnosť. Prístroj na meranie kvality vzduchu má jasný displej s veľkými a dobre čitateľnými číslami. Merač je vyrobený z odolného ABS plastu. Napájaný je prostredníctvom nabíjateľnej batérie.


 - Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30 merač CO2 vo vzduchudobre čitateľný displej a disponuje moderným dizajnom. Obrazovka je podsvietená  a má funkciu indikátora slabej batérie. Merač kvality vzduchu je napájaný nabíjacou batériou a je vyrobený z odolného ABS plastu.


 - Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40 vás upozorní po prekročenie limitu, že je čas vyvetrať miestnosť. Okrem merania CO2 vo vzduchu má aj funkcie merania teploty a vlhkosti. Disponuje stolovým držiakom pre umiestnenie napr. na komodu. Je napájaný prostredníctvom vstavanej batérie. Vyrobený je z odolného ABS plastu. Na podsvietenom farebnom displejijasné a dobre čitateľné číslice a zobrazená stupnica komfortu.


 - Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC50 stupnicu komfortu s ikonami smajlíkov, teplomer a vlhkomer. Všetky namerané údajezobrazené na priehľadnej, podsvietenej a farebnej LCD obrazovke. Môžete ho umiestniť na stôl, komodu alebo stenu. Je napájaný prostredníctvom vstavanej batérie. Merač CO2 vo vzduchu je vyrobený z odolného ABS plastu. 

- Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC60  údaje sa zobrazujú na veľkej, prehľadnej LCD obrazovke s farebne odlišnou stupnicou pohodlia. Po prekročení limitu vás prístroj upozorní zvukovou signalizáciou.Je vyrobený z odolného ABS plastu.V hornej časti obrazovky nájdete čas a dátum. K dispozícii máte aj históriu meraní za 50 min. Prístroj na meranie vzduchu je napájaný prostredníctvom nabíjateľnej batérie. 

V rade Levenhuk Wezzer Air Pro nájdete profesionálne merače CO2 vo vzduchu, ktoré okrem hladiny CO2 tiež merajú aj iné ukazovatele. K dispozícii sú zariadenia s analyzátormi jemných častíc a detektory hluku. Do budúcna spoločnosť Levenhuk plánuje rozšírenie produktového radu. Spomínané modely disponujú vstavaným teplomerom a vlhkomerom. Môžete si zvoliť čo vám bude najviac vyhovovať či už merač s monitorom s LCD obrazovkou alebo bez nej a taktiež si môžete zvoliť prevedenie buď nástenné prevedenie alebo stolové. Niektoré merače kvality vzduchu disponujú aj funkciou hodín aj kalendára. Je dostupný aj model s Wi-Fi, ktorý môžete ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

- Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20 môžete ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life/Tuya Smart. Merač kvality vzduchu spárujete prostredníctvom wifi siete. Prostredníctvom aplikácie budete vždy upozornení ak sa zmení hladina CO2, a to zmenou farby podsvietenia: zelená – výborná, žltá – situácia si vyžaduje pozornosť a červenátreba okamžite konať. Akonáhle sa hladina CO2 stane kritickou, zariadenie vás upozorní zvukovým signálom. Merač CO2 je napájaný nabíjateľnou batériou.

- Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM30 má zabudovaný analyzátor častíc čo vám umožňuje merať vašu expozíciu aerosólom a prachu vo vzduchu, ktorý dýchate. Dokáže zaznamenávať stredné, malé a drobné častice: merania možno nastaviť pre PM10, PM2, 5 a PM1, 0. Nechýba ani CO2 monitor. Merač CO2 disponuje aj dvoma doplnkovými funkciami a to vlhkomerom a teplomerom. Nemerané hodnoty sa zobrazujú na vstavanej obrazovke. Zariadenie je napájané nabíjateľnou batériou.  Obrazovka LCD je podsvietená.
 

 

- Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM40 dokáže detekovať stredné, malé a veľmi malé častice PM10, PM2 ,5 a PM1, 0. Ďalšou funkciou je monitorovanie CO2 v ovzduší. Medzi ďalšie funkcie merača kvality vzduchu patrí teplomer, vlhkomer, kalendár a hodiny. Obrazovka je podsvietená a je napájaný prostredníctvom nabíjateľnej batérie. Pri prekročení limitu vás merač vzduchu upozorní na túto skutočnosť.

 

 

- Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50 meria úroveň oxidu uhličitého a jemných častíc. Na LCD obrazovkách sa zobrazujú všetky hodnoty: hodnoty koncentrácií oboch znečisťujúcich látok, aktuálny čas, teplota, vlhkosťVeľké číslice a pohodlné rozhranie zjednodušujú používanie merača kvality vzduchu. Merač je vyrobený z kvalitného a odolného ABC plastu.

 

 

- Merač kvality ovzdušia Levenhuk Wezzer Air PRO CN20 meria CO2 vo vzduchu a hluk. Namerané hodnoty sa zobrazujú v reálnom čase. Existujú zelené, žlté a červené ikony, ktoré nás upozorňujú, na stav a hladinu oxidu uhličitého. Pri prekročení limitu vás zariadenie upozorní zvukovým signálom. Medzi ďalšie funkcie merača CO2 patrí aj meranie teploty a vlhkosti. Ovládacie tlačidláumiestnené na hornom paneli. Napájané je zabezpečené prostredníctvom nabíjateľnej batérie.

 

 

×