Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk LabZZ TK76

Kód: 77113
Novinka Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 239,94 € –40 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop Levenhuk LabZZ TK76
239,94 € –40 % 144 € 120 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
S vesmírnym teleskopom Levenhuk LabZZ TK76, môžete pozorovať viaceré astronomické objekty vrátane Mesiaca a planéty Slnečnej sústavy, ale tiež jasné galaxie, hmloviny, hviezdokopy. Teleskop pre deti Levenhuk LabZZ TK76, je zariadenie ktoré sa veľmi ľahko ovláda a je určené pre násťročné deti, ktoré radi objavujú niečo nové a nepoznané. Optika tohto Newtonovho reflektoru, je vyrobená zo skla s antireflexnou vrstvou. Optika tohto vesmírneho ďalekohľadu poskytuje čistý obraz, zachytáva dostatok svetla pre základné astronomické pozorovanie a eliminuje odchýlky.  Azimutálna montáž má na vertikálnej osi mikrošrúbu, ktorá umožňuje presné a ľahké nastavenie teleskopu na hviezdy na pozorovaný objekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskop Levenhuk LabZZ TK76
Newtonov reflektor. Apertúra: 76 mm. Ohnisková vzdialenosť: 700 mm


S vesmírnym teleskopom Levenhuk LabZZ TK76, môžete pozorovať viaceré astronomické objekty vrátane Mesiaca a planéty Slnečnej sústavy, ale tiež jasné galaxie, hmloviny, hviezdokopy. Teleskop pre deti Levenhuk LabZZ TK76, je zariadenie ktoré sa veľmi ľahko ovláda a je určené pre násťročné deti, ktoré radi objavujú niečo nové a nepoznané. Optika tohto Newtonovho reflektoru, je vyrobená zo skla s antireflexnou vrstvou. Optika tohto vesmírneho ďalekohľadu poskytuje čistý obraz, zachytáva dostatok svetla pre základné astronomické pozorovanie a eliminuje odchýlky.  Azimutálna montáž má na vertikálnej osi mikrošrúbu, ktorá umožňuje presné a ľahké nastavenie teleskopu na hviezdy na pozorovaný objekt. 

Teleskop Levenhuk LabZZ TK76
Teleskop Levenhuk LabZZ TK76
Hliníkový stojan je stabilný a robustný. Prostredníctvom časti stativu astro teleskopu, je podnos na príslušenstvo. Výška statívu je nastaviteľná. Všetko potrebné príslušenstvo je súčasťou dodávky, takže už nepotrebujete nič kupovať. Súčasťou sady sú aj robustní plastové pouzdro s rukojetí. Možno do neho uložiť kompletný refraktor teleskop i s príslušenstvom a umožní tak prenos aj skladovanie.

Obsah balenia - Teleskop Levenhuk LabZZ TK76
Obsah balenia - Teleskop Levenhuk LabZZ TK76
Vlastnosti:
- Detský Newtonov reflektor pro pozorovanie vesmíru
- Vhodný k pozorování Mesiaca, planéty Slnečnej sústavy a hviezd
- Vďaka azimutálnej montáži umožňuje s teleskopom ľahko manipulovať
- Sada obsahuje potrebné príslušenstvo
- Teleskop sa ľahko prenáša (puzdro je súčasťou dodávky)


Sada obsahuje:
- Optický tubus teleskopu
- 4 mm okulár
- 12,5 mm okulár
- 20 mm okulár
- 2x Barlowova šošovka
- Hľadáčik 5x24
- Azimutálna montáž
- Hliníková trojnožka s podnosom na príslušenstvo
- Plastové puzdro
- Užívateľská príručka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základné pojmy pre teleskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Reflektorové teleskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 7.46 kg
Barlowov objektív: 2x
? Clona: 76 mm
? Hľadáčik: 5x24, optický
? Limitná hviezdna veľkosť: 11,5
? Ohnisková vzdialenosť: 600-800 mm
Okuláre: 4 mm (175x), 12,5 (56x), 20 mm (35x)
Optická povrchová úprava: Antireflexná
? Optický systém: Newtonov teleskop
Ovládanie teleskopu: Manuálne
Prah rozlíšenia, uhlové sekundy: 9
Priemer vnútorného okulára: 1,25
? Statív: hliník
? Svetelnosť: f / 9
Tvar šošovky (zrkadla): Sférický
? Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
Typ montáže na optickú trubicu: Skrutky
Výška statívu (nastaviteľná): 600–1 000 mm
Zásuvka na príslušenstvo: Áno
? Zväčšenie teleskopu: 150-200x
Materiál optiky: Optické sklo
Zdvih okulára: Stojan a pastorok
Materiál optickej trubice: Kov
Použite: Výrobok na všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Typ užívateľa: Deti
Inštalácia a nastavenie: Extrémne jednoduché
Hlavné využitie: Objekty hlbokého vesmíru
Obal / puzdro / taška v sade: Áno
Hmotnosť: 7,46 kg
Zväčšenie teleskopu: 152 x
Ohnisková vzdialenosť: 700 mm
Farba: Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×