Apple iPhone 13 | 256GB | Modrý - Blue

Kód: APPI13_256BEU
EU distribúcia Záruka 1 rok
Značka: Apple
722 € / ks 601,67 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Jedinečná nová generácia mobilných telefónov Apple iPhone 13 je tu. Na prednej strane je výnimočný 6,1 "OLED Super Retina XDR displej s rozlíšením 2532 × 1170 px s farebným vyobrazením ako v kine. Zariadenie poháňa ultra výkonný 6 jadrový čip A15 Bionic s vylepšeným strojovým učením Neural Engine. Tento čip je až o 50% výkonnejší ako čipy u konkurencie. Vylepšená je aj bezpečnosť údajov v zariadení. Vnútorné úložisko je o veľkosti 256 GB s možnosťou rozšírenia cez iCloud pre všetky Vaše fotografie a multimediálne súbory. Apple znova posunul kvalitu fotografovania vďaka novému 13 Mpx duálnemu ultra širokému fotoaparátu s vylepšeným nočným režimom podporou Smart HDR 4, Deep Fusion. Natáčanie videa je vo filmovej kvalite s automatickým zaostrením na objekty a podporou záznamu s Dolby Vision. Predná selfie 12 Mpx kamera s mnohými fotografickými štýlmi pre najkrajšie zachytenie každého okamihu. Zariadenie podporuje inteligentné bezdrôtové rýchle nabíjanie nabíjanie MagSafe. O bezpečnosť zariadenia sa postará vylepšené Face ID.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Apple iPhone 13 | 256GB | Modrý - Blue

 

Dizajn a spracovanie

Dizajn telefónu je spracovaný v exkluzívnej prémiovej kvalite. Ide o odolný dizajn s plochými hranami pre zvýšenú odolnosť voči pádu.  Telo zariadenia chráni keramický štít, ktorý je tvrdší ako akékoľvek iné sklo použité v konkurenčných smartfónoch, navyše je aj vodeodolný.  Pre vylepšení fotoaparát sa využilo diagonálne rozloženie snímačov fotoaparátu. Architektúra šošovky bola otočená o 45 stupňov, aby sa zmestili do najlepšieho systému s duálnymi kamerami. Ide o jeden z najväčších širokouhlých snímačov vôbec so zorným uhlom 120 stupňov, ktoré sú vybavené rýchlejším a svetelnejším snímačom. Pri snímačoch sa nachádza senzor optickej stabilizácie obrazu, ktorá udrží stabilný obraz za každej príležitosti.

Apple iPhone 13  256GB  Modrý  

Nový iPhone má filmovú školu

Prelomový režim Cinematic automaticky vytvára krásne efekty hĺbky a prechody zaostrenia počas snímania videa. Profesionálni filmári používajú pre pozornosť divákov vo filmoch technológiu nazývanú stojanové zaostrovanie - presúvanie zaostrenia z jedného subjektu na druhý. Túto filmovú technológiu nájdete priamo v novom smartfóne iPhone 13. Upravovať videa môžete aj po nahrávaní priamo v zariadení. Chcete zmeniť ostrenie alebo upraviť rozostrenie po zábere? Žiaden problém. iPhone vám to umožní niekoľkými klepnutiami a potiahnutiami. Ani profesionálne filmové kamery to nedokážu takto efektne a jednoducho. Režim Cinematic sníma v Dolby Vision HDR.

 Cinematic režim - Apple iPhone 13 modrý

Fotoaparát novej generácie

Odfoťte tie najlepšie fotografie jednoduchým ťuknutím prsta. iPhone 13 prináša mnoho inovácií pri tvorbe fotografie priamo do smartfónu bez potreby profesionálnej techniky. Vylepšený nočný režim sníma scény pri slabom osvetlení a automaticky sa prispôsobuje, aby robil jasné a jasné fotografie s úžasne bohatými farbami. Režim Portrét intuitívne rozostrí pozadie, aby zaostril na váš predmet. Prejdením prstom môžete vyskúšať 6 kreatívnych svetelných efektov. Inovatívna technológia Smart HDR 4 zvládne rozoznať až štyroch rôznych ľudí v snímke a pre každú z nich individuálne optimalizuje kontrast, osvetlenie a dokonca aj tóny pleti. Režim Deep Fusion sa aktivuje v scénach so stredným až slabým osvetlením. Analyzuje viacnásobnú expozíciu pixel po pixeli, aby zachytil najjemnejšie textúry, vzory a detaily. Nový ultra širokouhlý fotoaparát ponúka zorné pole, aj keď ste blízko objektu fotografie.

 Apple iPhone 13 256GB , modrý - Portrét

Nádherné spracovanie spomienok

Spomienky sú optimalizované, ako automatické prezentácie vytvorené zo zmysluplných momentov vo vašej knižnici fotografií. Tieto spomienkové prezentácie môžete upravovať vlastným vzhľadom a zvukovým sprievodom. Priamo v zariadení sú nové fotografické štýly, ktoré vytvárajú osobný vzhľad vašich fotografií. Na rozdiel od bežných filtrov však štýly selektívne aplikujú úpravy na správne oblasti pri zachovaní tónov pokožky.

 Spomienky - Apple iPhone 13, modrý

Predná kamera so zmyslom pre detail

Selfie kamera je na profesionálnej úrovni s mnohými funkciami a štýlmi. Fotoaparát v spolupráci s čipom A15 Bionic a kamera True Depth taktiež podporujú Face ID, najbezpečnejšie overenie tváre v smartfóne. Nový kamerový systém TrueDepth má všetky najnovšie funkcie ako aj zadné kamery:

- Cinematic režim
- Fotografické štýly
- Nahrávanie Dolby Vision HDR
- Portrétny režim
- Selfie v nočnom režime
- Inteligentné HDR 4
- Deep Fusion

Predná kamera - Apple iPhone 13, modrý

Super Retina XDR displej

Tento displej je výnimočný svojim pestrým a jasným vyobrazením farieb za každých okolností. Ide o super jasný displej, ktorý je až o o 28 percent jasnejší, čím sa vie vyšplhať na hodnotu až 800 nitov. S týmto budete vidieť jasne a zreteľne aj na plnom slnku. Základom sú biela a čierna farba, ktoré sú naozaj spracované na extra úrovni a pritom dokážu šetriť energiu lepšie ako kedykoľvek predtým. iPhone 13 Vám ponúkne exkluzívny farebný gamut, podobne ako v kinách s dokonale presnou farebnosťou. Displej taktiež vyniká ultra vysokou hustotou pixelov, čiže každý obsah bude pôsobiť mimoriadne ostro.

 Displej - Apple iPhone 13, modrý

Zvýšená batéria

V spoločnosti Apple si pri najnovšom modeli dali záležať na zvýšení kapacity batérie pre skvalitnenie potrieb každého používateľa. Batéria v modely iPhone 13 je Li-Ion s kapacitou 3240 mAh.

Až o 2,5 hodiny dlhšia výdrž batérie na iPhone 13.

Až o 1,5 hodiny dlhšia výdrž batérie na iPhone 13 mini.

 Apple iPhone 13, modrý

Čip novej generácie A15 Bionic

Tento nový čip vám ponúkne naozaj mnoho v každej oblasti používanie. Či už ide o zrýchlenie zariadenie, rozšírenú realitu alebo optimalizáciu výkonu. Každé z týchto parametrov spĺňa na 100%. Bleskovo rýchly A15 Bionic podporuje režim Cinematic, fotografické štýly, živý text a ďalšie. Jeho Secure Enclave uzamkne osobné informácie, ako sú vaše údaje Face ID a kontakty. Ide až o 50% rýchlejší procesor než konkurenčné značky. Až o 30% rýchlejšia grafika než konkurencia.  iPhone 13 disponuje RAM 4GB pre ktorú je prispôsobený celý systém a funguje tak bezchybne.

 A15 Bionic - Apple iPhone 13, modrý

Najrýchlejší internet 5G

Svet je čoraz rýchlejší, preto je potrebný vysokorýchlostný 5G internet. Streamovanie, sťahovanie - všetko sa deje oveľa rýchlejšie. 5G je dokonca dostatočne rýchly na seriózne hranie hier pre viacerých hráčov. V režime Smart Data iPhone automaticky podradí, aby šetril energiu, keď nepotrebujete všetku rýchlosť.

 5G Apple iPhone 13, modrý

Nový iOS 15

Nový operačný systém iOS 15 vám umožní pokračovať v konverzácii pri zdieľaní filmov, hudby alebo čohokoľvek, čo máte na obrazovke, priamo v aplikácii FaceTime. S novým vylepšenia si môžete filtrovať upozornenia podľa potreby a relevancie počas aktuálnej úlohy. A interakciou s textom v obrázkoch môžete rýchlo odosielať e -maily, telefonovať, získavať trasy a podobne.

 iOs 15 - Apple iPhone 13, modrý

Súkromie je dôležité

iPhone je skvelým pomocníkom, ktorý vám pomôže získať kontrolu nad vašimi osobnými údajmi. Štítky na ochranu osobných údajov vám napríklad pomôžu zistiť, ako aplikácie používajú vaše údaje. Aplikácie vyžadujú vaše povolenie na sledovanie vašej aktivity v aplikáciách alebo na webových stránkach iných spoločností.

Súkromie - Apple iPhone 13, modrý 

Obsah balenia iPhone 13 

V balení nájdete 1m dlhý USB-c kábel s koncovkou lightning. Pomôcku na vyberanie SIM karty, nálepku a návod na použitie. Súčasťou balenia nie je Apple USB-c adaptér, ani Apple slúchadlá lightning

Obsah balenia Apple iPhone 13, modrý

 

 Vlastnosti produktu iPhone 13:
✓ Apple hranatý dizajn smartfónu, ktorý je chránený najpevnejším Ceramic Shield

✓ Nový 6,1 "OLED Super Retina XDR displej s podporou HDR10 a Dolby Vision
✓ Nekompromisný diagonálny duálny ultra širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 12 + 12 Mpx
✓ Ultra široký fotoaparát až s 120 stupňovým uhlom záberu
✓ Optická stabilizácia obrazu, Smart HDR 4, vylepšený nočný režim, Deep Fusion
 Profesionálny filmársky režim s automatickým zaostrovaním na objekt s Dolby HDR
✓ Mnoho fotografických štýlov s čistým vykreslením farieb
✓ Prezentácia spomienok vo voliteľných režimoch
✓ Predná selfie True Depht kamera 12 Mpx s rovnakými funkciami ako zadné kamery
✓ Nekompromisne rýchly čip novej generácie A15 Bionic so strojovým učením Neural Engine
✓ Až o 1,5 hodiny dlhšia výdrž batérie oproti iPhone 12
✓ Úplné krytie proti vode IP68
✓ Technológia MagSafe pre jednoduché bezdrôtové dobíjanie
✓ Nový operačný systém iOS 15 s vylepšenými funkciami
✓ Podpora super rýchleho internetu 5G
 Apple ochrana súkromia proti aplikáciám z tretích strán a zbieraniu osobných dát 
✓ iPhone 13 disponuje 4 GB RAM.
✓ Li-Ion batéria s kapacitou 3240 mAh.

 

Prečítajte si naše články elektronike a Apple iPhone:


NÁVOD na uvedenie mobilného telefónu do továrenského nastavenia
https://www.tvojfon.sk/blog/navod-na-uvedenie-mobilneho-telefonu-do-tovarenskeho-nastavenia/

#ShowMore#

Ako zálohovať data? Sa dočítaš TU!
https://www.tvojfon.sk/blog/ako-zalohovat-data--sa-docitas-tu/

Výhody iPhone oproti Androidu
https://www.tvojfon.sk/blog/vyhody-iphone-oproti-androidu/

Slovník pojmov
https://www.tvojfon.sk/blog/slovnik-pojmov-2/

Je esim budúcnosť?
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/je-esim-buducnost/

Ako správne nabíjať iPhone
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/ako-spravne-nabijat-iphone/

5 tipov ako zvýšiť svoju produktivitu s iPhonmi
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/5-tipov-ako-zvysit-svoju-produktivitu-s-iphonmi/

Ako nalepiť ochranné sklo na mobil
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/ako-nalepit-ochranne-sklo-na-mobil/

Apple predstavil novú farbu „Alpine Green“ pre sériu iPhone 13!
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/apple-predstavil-novu-farbu--alpine-green--pre-seriu-apple-iphone-13/

Nový iPhone SE 2022
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/novy-iphone-se-2022/

Aktualizacia od Apple (iOS 15.4)
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/aktualizacia-od-apple--ios-15-4/

Nová aktualizácia pre Apple Watch prichádza (watchOS 9)
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/nova-aktualizacia-pre-apple-watch-prichadza--watchos-9/

Informácie k novému iPhonu 14 a 14 Pro | Tvojfon.sk
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/informacie-k-novemu-iphonu-14-a-14-pro-tvojfon-sk/

Budúcoročné modely iPhonov s USB-C
https://www.tvojfon.sk/novinky-zo-sveta-elektroniky/buducorocne-modely-iphonov-s-usb-c/

Nový režim Macro iPhone 13 Pro + návod
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/novy-rezim-macro-iphone-13-pro/

Ako správne vyčistiť slúchadlá Apple AirPods
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/ako-spravne-vycistit-sluchadla-apple-airpods/

10 tipov a trikov pre iPhone 14 Pro (max)
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/10-tipov-a-trikov-pre-iphone-14-pro--max/

Príslušenstvo pre Apple, ktoré stojí za to !
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/prislusenstvo-pre-apple-ktore-stoji-za-to/

Čo robiť so starým mobilným telefónom ?
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/co-robt-so-starym-mobilnym-telefonom/

Skryté funkcie v IOS 16
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/skryte-funkcie-v-ios-16/

Ako správne nabíjať slúchadlá AirPods
https://www.tvojfon.sk/tipy-a-triky-zo-sveta-elektroniky/ako-spravne-nabijat-sluchadla-airpods/

Nové modely Apple iPhone 12 vs. iPhone 12 mini. Aké sú rozdiely?
https://www.tvojfon.sk/porovnavania-modelov-z-elektroniky/nove-modely-apple-iphone-12-vs--iphone-12-mini--ake-su-rozdiely/

Nové modely Apple iPhone 13 (mini) vs. iPhone 13 Pro (Max). Aké sú rozdiely?
https://www.tvojfon.sk/porovnavania-modelov-z-elektroniky/nove-modely-apple-iphone-13--mini--vs--iphone-13-pro--max-ake-su-rozdiely/

6 rozdielov medzi Apple iPhone 13 a iPhone 12. Oplatí sa upgrade ?
https://www.tvojfon.sk/porovnavania-modelov-z-elektroniky/6-rozdielov-medzi-apple-iphone-13-a-iphone-12-oplati-sa-upgrade/

Apple iPhone 13 vs. Apple iPhone 14. Ktorý sa viac oplatí?
https://www.tvojfon.sk/porovnavania-modelov-z-elektroniky/apple-iphone-13-vs--apple-iphone-14--ktory-sa-viac-oplati/

Inteligentné hodinky Apple Watch 6 - Aké v skutočnosti sú?
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/apple-watch-6/

Oplatí sa prechod na najnovšie Apple AirPods Pro 2. generácie ?
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/oplati-sa-prechod-na-najnovsie-apple-airpods-pro-2-generacie/

Nové Apple Watch Ultra - sú naozaj pre každého ?
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/nove-apple-watch-ultra-su-naozaj-pre-kazdeho/

iPad Pro M2 – tablet pre najnáročnejších
https://www.tvojfon.sk/recenzie-produktov-z-elektroniky/ipad-pro-m2---tablet-pre-najnarocnejsich/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mobilné telefóny iPhone 13
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1 kg
Značka: apple
Model: IPhone 13
Farba: Modrá
Vnútorná pamäť: 256 GB
Farba telefónu: Modrá farba
FM rádio: Nie
V balení výrobku: Kabel USB-C/Lightning
Určené pre model telefónu: Apple iPhone 13
Novinka: Áno
Značky: Apple
? Typ displeja: Super Retina XDR
Tvar výrezu: Obdĺžnikový výrez
? Obnovovacia frekvencia displeja: 60 Hz
? Uhlopriečka displeja (palce): 6.1 "
? Rozlíšenie displeja: 2532 x 1170 bodov
? Stupeň krytia: IP68
Konfigurace karet: Single SIM + eSIM
? Počet jadier: 6
Model procesora: A15 Bionic
Výrobca procesora: Apple
Systém telefónu: iOS 15
Konštrukcia telefónu: Dotykový
Počet SIM kariet: Dual SIM
Typ Sim karty: Nano SIM + eSIM
Nadstavba systému: Bez nádstavby
Notifikačná dióda: Nie
Bezdrôtové technológie: Beidou, Galileo, Bluetooth, GLONASS, GPS, NFC, Wi-Fi
Sieťová frekvencia: 1800 MHz, 1900 MHz, 900 MHz, 850 MHz
Sieťová frekvencia (3G): 1900 MHz, 850 MHz, 2100 MHz, 1700 MHz, 900 MHz
? Stabilizácia obrazu: Optická
Funkcie fotoaparátu: širokouhlý objektív, optický zoom, nočný režim, prisvetľovacia dióda, automatické ostrenie
Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 12 + 12 Mpx
Počet objektívov zadného fotoaparátu: 2
Svetelnosť zadného fotoaparátu: f/1.6
? Rozlíšenie videozáznamu: 3840 x 2160
Počet objektívov predného fotoaparátu: 1
Rozlíšenie predného fotoaparátu: 12 Mpx (4032 x 3024)
? Svetelnosť predného fotoaparátu: f/2.2
Výkon nabíjania: 20 W
Vlastnosti baterie: Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie
? Typ akumulátora: Li-Pol
Zabezpečenie: Odomykanie tvárou
Senzory: Akcelerometer (G-senzor), Svetelný senzor, Gyroskop, Digitálny kompas
3,5 jack: Nie
? Konektor: Lightning konektor
OTG: Nie
Šírka výrobku: 9.4 cm
Výška výrobku: 3.0 cm
Hĺbka výrobku: 16.6 cm
Hmotnosť výrobku: 0.3 kg

Introducing iPhone 13 | Apple

iPhone 13 Concept — Apple | Enoylity Technology Original Concept

iPhone 13 official trailer ! #Appleevent2021

Whodunnit | Cinematic mode | iPhone 13 | Apple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Apple

Spoločnosť Apple Inc. je americká spoločnosť, ktorá je známa svojim logom zahryznutého jablka. Toto logo predstavuje pokrok v technologickom svete už niekoľko desiatok rokov. So spoločnosťou sa spája mnoho významných osobností, produktov, ale aj množstvo vzostupov a pádov. V apríli 1976 Steve JobsSteve Wozniak založili spoločnosť na základe ich spoločnej túžby po poznaní a snahy vytvoriť vlastný produkt. Zakladatelia Apple však vo svojich začiatkoch nemali pre založenie spoločnosti žiaden potrebný kapitál.

Práve kvôli tomu sa Jobs rozhodol predať svoj starý Volkswagen a Wozniak svoju kalkulačku HP-65, ktorá bola prvou programovateľnou kalkulačkou, pričom v tej dobe stála neuveriteľných 795 dolárov. Prvé roky po založení patrili zostrojeniu funkčného prototypu Apple I a po jeho vypredaní začali pracovať na novom počítači Apple II. Na trh začali prichádzať konkurenčné výrobky od IBM, no Apple II sa líšil typickým elegantným vzhľadom. Pri tomto modely došlo k razantnej zmene loga na jednoduché a pestrofarebné logo, ktoré s menšími obmenami ostalo spoločnosti dodnes, pretože nahryznuté jablko je ľahko odlíšiteľné od iného ovocia.

Úplne prvé logo znázorňovalo Isaaca Newtona ako sedí a číta pod jabloňou, na ktorej visí jablko. Toto jablko neskôr padá na jeho hlavu, čím dokazuje gravitáciu. Logo, ktoré nám je známe v súčasnosti, bolo navrhnuté Robom Janoffom v roku 1977, vtedy však bolo vo farbách dúhy. Jednou zo zaujímavostí je, že po vydaní prvého iPhonu ho dostal každý zamestnanec v spoločnosti ako darček, avšak podmienkou bolo pracovať v spoločnosti minimálne po dobu jedného roka. O úspechu spoločnosti svedčí aj fakt, že doména „apple.com“ sa nachádza medzi 50 najnavštevovanejšími webovými stránkami na svete.

your-image-description